ציפוי שיניים בחרסינה
    

ציפוי שיניים:
הדרך לשיניים בריאות, אסתטיות ולבנות

לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר חינם וללא התחייבות רק ממרפאות מומחים לטיפולי
ציפוי שיניים
מלא/י את הטופס הבא


ישנן סיבות ברורות לכך שאנשים רוצים לעבור טיפול ציפוי שיניים  אחת מהסיבות לכך היא להיראות יפים עם חיוך מקסים. בנוסף - טיפול זה מתבצע אף למטרת שמירת ההגיינה ובריאות השיניים
 
היתרונות של ציפוי שיניים

מדובר בטיפול פשוט יחסית, עם יתרונות ניכרים. התוצאות לרוב מרשימות, וציפוי השן נותן מענה הולם למגוון בעיות בשיניים, בין אם מדובר בשיניים פגומות, צהובות, עם רווחים ועוד. בסופו של טיפול ציפוי שיניים מוצלח ניתן יהיה להבחין בתוצאות אסתטיות והגייניות בולטות: מראה שיניים לבנות, אחידות ובריאות.

שתי הדרכים המרכזיות בהן מתבצע הטיפול הינן ציפוי שיניים קומפוזיט וציפוי חרסינה לשיניים. בעוד שהדרך הראשונה היא מהירה יותר ועשויה להסתיים תוך טיפול אחד בלבד, הרי שציפוי חרסינה דורש הליך ארוך יותר ועם שלבים מקדימים. מאידך - דרך זו מביאה לתוצאות טבעיות יותר. בכל מקרה - מומלץ להתייעץ עם רופא השיניים שיידע להתאים עבורכם את שיטת ציפוי השיניים היעילה ביותר עבור צרכיכם. לעיתים גם קיים הבדל בין הדרך המומלצת עבורכם בהתאם למטרות הטיפול.  לדוגמא - במידה ואתם מעוניינים לבצע ציפוי שיניים להלבנה, ייתכן כי תותאם לכם שיטה שונה מאשר במקרה שמטרותיכם הינן הגייניות בלבד.
 
כיצד תבחרו רופא או מרפאה עבור ציפוי שיניים?

דבר ראשון- בצעו בדיקה והשוואה של מחירי ציפוי שיניים - תגלו כי הפערים בין המרפאות גדולים, אך כמובן שאסור לכם להתפשר על איכות כשמדובר בחלון הראווה של הפנים שלכם. בדקו מבצעים עונתיים והנחות שונות. התחרות העזה בתחום ציפויי השיניים בהחלט עשוייה לאפשר לכם לאתר "מציאות".

שנית - בקשו פידבקים והמלצות ממכרים אשר עברו טיפולים דומים אצל אותו רופא/ מרפאה. בחנו את התוצאות אותן השיגו כי - כשמדובר בשיניים, אין כמו מראה עיניים...

שלישית - אל תוותרו על תעודות והסמכות הן של מרפאת השיניים והן של הרופא המטפל - תעודות אלו מעידות על מומחיות המרפאה והרופא בכל הקשור לטיפולי השיניים.

     

    
 

טיפולים דנטליים נוספים

השתלות שיניים

שיקום הפה

יישור שיניים