איך לבחור רופא שיניים?
הרבה אנשים בארץ ובעולם לא מתמידים לבקר אצל רופא השיניים, ביקור אצל רופא שיניים לעיתים תכופות יכול לפתור בעיות שיניים מתחילות שיכולות להגיע למצבים לא נעימים למטופל.לעומת זאת  המקרים החמורים ביותר הם של אנשים אשר לא מבקרים אצל רופא שיניים הרבה זמן, הביקור אצלו יהיה רק כאשר אנשים אלו מתחילים לחוש בכאב,מצב זה הוא כבר לא פשוט. כאשר מגיעים למצבים אלו פתאום עולה דילמה לאיזה רופא ללכת?. השאלה איך לבחור רופא מתייחסת גם למטופלים קבועים מפני שעל איכות לא מתפשרים.

איך לבחור רופא

קודם כל בחירת רופא צריכה להתחיל בהמלצות של אנשים קרובים אליכם. לאחר מכן יש לבדוק שהרופא מתמחה בכמה תחומים ברפואת השיניים כמו: הלבנת שיניים, השתלות שיניים, טיפול שורש וכו'. לאחר בדיקה כללית צריך לבדוק איך רופא השיניים מבצע את העבודה, האם הוא עדין ולא מכאיב במהלך הטיפול, כל הסטנדרטים האלו מאפשרים לדעת האם רופא השיניים מספיק טוב. דרך נוספת הינה הסתייעות בפורומים השונים . למשל – אם קיבלתם המלצה על צהר רופא שיניים, אתם יכולים להקליד את השם בגוגל ולבדוק האם לרופא השיניים הזה ישנן התיחסויות כאלו או אחרות.

מהו רופא שיניים טוב ?

רופא שיניים טוב ואיכותי הוא רופא שידוע לאבחן בעיה ולפתור אותה הכי טוב שאפשר למטופל. בתחום רפואת השיניים יש אמצעים מתקדמים שאיתם נעזרים הרופאים הטובים ביותר.  רופא השיניים צריך להפנות אותכם למומחה שמבין בבעיה אשר אובחנה אצלכם אם הוא לא יכול לפתור אותה למשל לאורתודנט וכו'. לפעמים קורה כי לרופא השיניים שלכם אין הציוד הנדרש והוא לא מטפל בכם כמו שצריך, במקרה כזה עיזבו אותו מייד.

רופא שיניים נאמן ואיכותי

למרבה הצער אנו שומעים על מקרים כאלה או אחרים אשר רופא שיניים מוסיף עוד טיפולים שאנשים אינם צריכים כדי להרוויח עוד כסף . במצבים אלו אתם צרכים להשתמש גם בחשיבה שלכם, במצב שאתם מרגישים שהרופא מנסה לשכנע אותכם לעבור טיפולים לא הכרחים זו לא בושה לבקש מהרופא עוד חוות דעת ממומחה שמבין בבעיות שיניים, כדי לא לבזבז סתם כסף. מקרים אלו אינם נעימים כלל מכיוון שהרופא מנצל את הידע שלו על חסרי ידע בנושא.

תגים: , , , , , , ,

השאר תגובה